Stichting Kracht door Delen zamelt in de Klimaatweek babyspullen en educatief speelgoed in voor kwetsbare gezinnen.
Dit jaar zamelen we in de Klimaatweek spullen in die horen bij een baby-uitzet. Ook educatief speelgoed is welkom! Zo geven we financieel kwetsbare gezinnen met een baby op komst een goede start.
Met deze actie dragen we bij aan het project Kansrijke start. De spullen gaan naar gezinnen in Krimpen en de Krimpenerwaard
Dit is er nodig
Heb jij spullen over uit je baby-uitzet? Geef ze een tweede leven bij een gezin dat het goed kan gebruiken.
Spullen voor de kraamtijd
Babyspullen voor het eerste jaar
Babykleding
Ledikantjes & beddengoed
Educatief speelgoed (voor alle leeftijden)
We hopen dat Krimpen aan den IJssel zich weer van haar warmste kant laat zien.
Spullen inleveren
Breng je spullen naar de weggeefwinkel van Stichting Kracht door Delen in de Stormpolder (Van Utrechtweg 36D). Dat kan op donderdag 5 november van 10.00 – 20.00 uur. Kan je niet op dat moment? App dan voor een afspraak naar 06 10 34 82 95.
Twijfel je of spullen geschikt zijn? Stuur dan ook een appje naar 06 10 34 82 95.
Klimaatweek Krimpen
Deze actie is onderdeel van de Klimaatweek in Krimpen (2 – 8 november 2026). Bekijk het programma op krimpenduurzaam.nl/klimaatweek om te zien wat er allemaal te beleven is.