•  theater, muziek

Muziekcafe St.Polaroid

zo 16 april 2023 15:00u
St.Polaroid is een driekoppige indiepop/folk-band uit Krimpen aan den IJssel!
 

Waar:Ontmoetingsruimte van de Tuyter
Toegang:€7,50
Alleen geschikt voor:
Georganiseerd door:Theater de Tuyter
Aanmelden: Klik hier
Wanneer:zo 16 april 2023 15:00u
Ontmoetingscentrum De Tuyter
Hun kleine dromerige liedjes vertellen verhalen die de luisteraar meenemen op reis. Veel liedjes van hun laatste album ‘ Autobahnkirche’ zullen de revue passeren

Theatermenu €23,00

Voorafgaand of aansluitend aan de voorstelling dineren? Dat kan! Wij hebben in samenwerking met het naast ons gelegen Eetcafé De Crimpenaar een tweegangendiner voor u samengesteld. U en uw gezelschap krijgen persoonlijke bediening en wij zorgen ervoor dat u op tijd in de zaal zit. Heeft u speciale dieetwensen? Geef dit dan door aan het restaurant.

High Wine arrangement €14,50

In de pauze krijgt u een goed glas wijn en geniet u van een borrelplank. Na de voorstelling kunt u in Eetcafé de Crimpenaar nog bijpraten met een tweede glas wijn. Vooraf geeft u uw voorkeur door voor wit, rood of rosé.

High Beer arrangement €14,50

In de pauze krijgt u een Texels speciaal bier en geniet u van een borrelplank. Na de voorstelling kunt u in Eetcafé de Crimpenaar nog bijpraten met een tweede glas Texels speciaal bier.
 

agenda

zo 16 april 2023 15:00u
Ontmoetingscentrum De Tuyter