Een moordmysterie, dat klinkt spannend en geheimzinnig tegelijk. Sterker nog: dat is het ook! Ben je goed met puzzels en met codes? Kun je ook logisch nadenken? En schuilt er een rechercheur in je? Dan zou jij deze avond wel eens de “Moord in Theater De Tuyter” op kunnen lossen. Een soort Cluedo en Escaperoom in één, maar dan aan een tafel mét borrelhapjes.
Hoe werkt het? Stel een team samen van minimaal vier en maximaal zes personen. Kom met dit team naar ons theater en probeer gezamenlijk uit te zoeken wie deze avond de dader is. Het spel is avondvullend en minstens één teamlid moet in het bezit zijn van een smartphone. Durf jij het aan?
Bestel op 1 naam alle tickets!
Heeft u interesse in een theatermenu? Dan kunt u contact opnemen met het naastgelegen restaurant: Eetcafe De Crimpenaar: Telefoonnummer: (0180) 510 544 Mailadres: info@eetcafedecrimpenaar.nl