Zondag 1 februari is de avonddienst in de Fonteinkerk aan de Burg. Aalberslaan 41 te Krimpen aan den IJssel een Krimpen Zingt-dienst. Deze dienst begint om 18.30 uur en tien minuten voor aanvang is er al samenzang.
Voorganger is Ds. Anne Verbaan-van den Heuvel uit Bennekom. Zij is geen onbekende voorganger voor Krimpen aan den IJssel. Voor deze zangdienst heeft zij als thema gekozen: “Het vergeten artikel"...? Zij wijst daarbij naar de highlights die door mensen op Insta of Facebook worden gedeeld. Maar wat tussen die highlights gebeurt, blijft onbekend….
Medewerking aan deze dienst wordt verleend door Chr. Gemengd Koor Delfshaven o.l.v. Mark van Nispen.
Er is ook veel samenzang tijdens deze dienst en organist Everhard Zwart zorgt voor de begeleiding.
Het belooft dus weer een echte ‘Krimpen Zingt’ dienst te worden. Iedereen is van harte welkom en neem gerust eens iemand mee.